SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG GALAXY S5 TE ARDHUR NGA CH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
ID e produktit :
105779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 S5 te ardhura nga CH ne gjendje shum t'mir dhe jan shum te ruajtur.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Prizren
044408636
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »