SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
.P Lindi 1 Traktori HYRLIMANN H-468 PRESTIGE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:19
ID e produktit :
105792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet Traktori HURLIMANNN H-468 PRESTIGE DRIWEPOVER -Viti i prodhimiit 1993 -Menjaq : DRIWEPOVER (Gjys shpecie) -Polluga para -Kardan Para -Kabina me nxemje dhe ftofje -Gomat e para 30% -Gomat e pasme 80% -Motor 4 Cilinder -70Ps -4x4 -Ne gjendje shum te mire pune -I Sapo ardhur nga Zvicrra N.T.P Lindi-1 Prizren Landovic Gjakove 044 198 736Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonit
Prizren
045349556
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »