SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtja e librave te kontabilitetit
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
ID e produktit :
105933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme keto sherbime:
- Regjistrimi i bizneseve
- Konsultime biznesore
- Mbajtjen e librave te kontabilitetit
- Auditim
- Plane biznesore

Oferta e muajit: Per bizneset e sapohapura mbajtja e librave te kontabilitetit 3 muaj falas.

Ofrojm sherbime profesionale te Kontabilitetit per biznese te vogla dhe per biznese te medha (me TVSH)

Jemi te Certifikuar nga Shoqata e Kontabilisteve dhe Auditoreve te Kosoves SCAAK per ofrimin e sherbimeve te Kontabilitet.

Kontaktoni ne numrat e tel.
049390060
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
049390060
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »