SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USB 32GB 3.0 eaget
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
ID e produktit :
105991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes usb 3.0 eaget me shpejtsi te larte, punon edhe ne portet 2.0 dhe poashtu mund te perdoret per xbox per instalim te lojave si hdd.
Informata rreth publikuesit
Endrit
044761196
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »