SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor CASE INTERNATIONAL 5140 4X4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '17
ID e produktit :
106040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marke : CASE INTERNATIONAL
Model : 5140
Orë pune : 7620
Motori : 6 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 110 Ps
Transmisioni : Powershift (Gjys SHpecie)
Kabina : E Mbyllur me nxemje dhe radio
Dimensioni e gomave të përparme : 540 / 65 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 600 / 65 R 38


www.npt-noli.com 
www.facebook.com/npt.noli 
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Informata rreth publikuesit
N.P.T NOLI
Rahovec
0037744190557
Kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »