SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sony play station 1
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
ID e produktit :
106089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet sony play station 1 në gjendje perfekte teknike i ka te gjitha paisjet e saj dhe një CD.per qmim mund te diskutojmm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sadik
Pejë
045493839 ose 044326457
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »