SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten FELLNET+GOMAT M+S për X5, të reja nga jasht
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
ID e produktit :
106103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten fellnet së bashku me goma për BMW X5 M+S, 235/65/R17, janë shumë pak të përdorura, afër një muaj. Për fellne dhe goma janë paguar 200Euro doganë kur kanë hyrë në Kosovë, pra 50Euro për copë. Janë shumë të mira, mundeni m'i pa edhe në foto, nuk e kanë asnjë shej - të reja!!!!!

Çmimi: 550Euro
Numri kontaktues: 044-541-970
Viber: +37744912499
Informata rreth publikuesit
Remzi
Prishtinë
044-541-970
044-541-970 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »