SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SmartWatch
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
ID e produktit :
106139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SmartWatch i ardhur nga austria i pa perdorur ,posedon kamer dhe te gjitha opsionet e smartphonave ,mund te lidhet me te gjithe llojet e smartfonave per mes bluetoothe,posedon edhe mbushesin e saj , +38649811587 (Viber)
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »