SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lg Optimus l7
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '13
ID e produktit :
10621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni eshte i ri , sapo ka ardhur nga Gjermania !
Eshte i ruajtur dhe zotron qdo gje qe nje telefoni te menqur i duhet , eshte thuajse sikur Samsung Galxy s2 , e zotron sistemin android Jelly Bean !

NR TEL :

044 55 22 64
Informata rreth publikuesit
Arianit
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »