SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mobiljet me qmim shum te volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
ID e produktit :
106276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes set kauqash 3sh qe shtrihet 2sh qe shtrihet dhe nje fotele
Dy tavolina te zyres dhe dy karrika dhe nje komodin.
Mund te shiten edhe veq e veq nr. 044261686
Informata rreth publikuesit
endrit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »