SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kreveti 2 muj i perdorur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
106303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes krevatin ne gjendje shume te mire , me nje dizajn unik dhe tej mase te pershtatshem per te ndjenjur apo fjetur. Eshte shume pak i perdorur , jo me teper se dy muaj. Per me shume informata , ju lutem kontaktoni ne numrin 044/ 840 - 167 apo ne Viber 049 / 840 - 167. Nese jeni i mire ne zgjedhjen tuaj , me te vertet nuk do te pendoheni !

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Pristina
044/840-167
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »