SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten krevetat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
106306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes setin e krevetave. Tre kreveta me nje qosh. Jane te ruajtur dhe nuk jane te perdorur shume. Te pershtatshem per te fjetur , shtrirja e tyre behet pa problem , te mire per te qendruar dhe mbi te gjitha mund te shfrytezohen tek dhoma e mysafireve. Per shkaqe personale me duhet t`i shes dhe shpresoj qe te kem interesues serioz. Mund te me kontaktoni ne numrin 044/ 840 - 167 apo ne Viber 049/ 840 - 167. Ju faleminderit !

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Pristina
044/840-167
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »