SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
blej Iphone ose Samsung galaxy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '13
ID e produktit :
10633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
blej Iphone 3s,4,4s,5 ose Samsung Galaxy s2,s3,s4
jom i interesum me ble ni ksi telefoni ama pare nuuk kom mej thon e nese ka najkush qe i vyn materiale ndertimore si: mallter(brenda dhe jasht), lepak stiroporit(bardhe dhe te zi), lepak pllakave, ngjyra(brenda dhe jasht), fasada e shum sene tjera qka duhen per izolime me qmime te volitshme. nese munet me bo najkush ksi ndrrimi let um lajmron. Tel: 044/828-188
049/828-188
Informata rreth publikuesit
trimor
Ferizaj
044828188
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »