SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vitrina dhe Kauqi
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
ID e produktit :
106497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vitrina dhe kauqi ne gjendje shume te mire dhe te ruajtur
Vitrina ka gjatesine 3 Metra dhe gjeresi 40 cm
Kauqi ka gjatesine 2 Metra

Cmimi i vitrines eshte 250 € , ndersa Kauqi ka vleren 100 €.
Nese blihen dyjat se bashku ka zbritje me marrveshje .
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »