SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xbox 360, HDD 120gb, 2 controllera, 10 lojra origjinale
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
ID e produktit :
106532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Xbox 360 me hdd 120gb me 2 controlera dhe 10 lojra origjinale ne kuti. Xbox eshte i ri i sapo ardhur nga suedia.Ne qmim perfshihen :
Battlefield bad company 2, Battlefield 3, Call of duty MW2, Halo3, Fable, Batman,Njo me motorra,Fifa 14, GTA episodes from liberty city. Mund te futeni edhe ne Facebook , Youtube etj dhe te downloadoni lojra te ndryshme te gjitha keto permes Wi-fi.Boj ndrrim edhe me Iphone 5s (pa shtuar para) me Iphone 5(Duke shtuar para)dhe me 4s dhe 4 duke shtuar para sipas marrveshjes. Pres bleres serioz mund te kontaktoni ne nr te telefonit +377044197733 dhe viber +37744197733, Poashtu edhe ne FB www.facebook.com/flori.hyseni2000 
Informata rreth publikuesit
Florent
Vushtrri
+377044197733
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »