SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Soni Playstation 3
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
ID e produktit :
106548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Soni Playstation 3.

Eshte ne gjendje te rregullt, posedon te gjitha paisjet percjellese si kabllot, memory card, ka 2 gjestika, njeri origjinal dhe tjetri falls.

Te gjithe te interesuarit le te kontaktojn tek ky numer: 049239533 |VIBER|.
Informata rreth publikuesit
ShitetSoni
Mitrovicë
1234567890
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »