SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alcatel onetouch Pop c5 ( i paperdorur)
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
ID e produktit :
106608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Alcatel onetouch Pop c5 i ri , eshte i paperdorur . Posedon : Adapter , Degjuse dhe nje cover.
Telefonin mund ta transportoj ne Prishtine dhe Gjilan..Telefoni ka kto performanca :

-Dimensions 131.5 x 67.9 x 11.5 mm (5.18 x 2.67 x 0.45 in)
Weight 157 g (5.54 oz)
SIM Optional Dual SIM (Mini-SIM)
-Display Type TFT capacitive touchscreen, 16M colors
Size 4.5 inches (~62.5% screen-to-body ratio)
Resolution 480 x 854 pixels (~218 ppi pixel density)
Multitouch Yes, up to 2 fingers
-Platform OS Android OS, v4.2 (Jelly Bean)
CPU Dual-core 1.3 GHz
-Memory Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 4 GB, 512 MB RAM
-Camera Primary 5 MP, 2592 х 1944 pixels, LED flash
Features Geo-tagging
Video 480p@30fps
Secondary VGA
-Sound Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
Loudspeaker Yes
3.5mm jack Yes
COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth v4.0, A2DP
GPS Yes, with A-GPS
Radio Stereo FM radio with RDS
USB microUSB v2.0
-Features Sensors Accelerometer, proximity
Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM
Browser HTML
Java No
- MP3/AAC+/WAV player
- MP4/H.264 player
- Document viewer
- Photo viewer/editor
- Voice memo
-Battery Li-Ion 1800 mAh battery
Stand-by Up to 400 h (2G) / Up to 392 h (3G)
Talk time Up to 7 h 30 min (2G) / Up to 4 h (3G)
MISC Colors White
Informata rreth publikuesit
bleran
Gjilan
049561357
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »