SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy s4 mini
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
ID e produktit :
106623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung galaxy s4 mini te perdorur, ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.
Informata rreth publikuesit
Vullkan
Prishtinë
045663381
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »