SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung galaxy s4 mini LTE 4g
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
ID e produktit :
106633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose ndroj galaxy s4 mini lte me 4g 1.5gb ram dual core 1.7x2 kit kat 4.4.2 8mpx kameren 8gb memorje e tj... (vetem ni vij e ka n qyshe nuk dallohet dhe nuk pengon) ndrim i mundshem gjendem ne prizren kontakt +38649653839

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
selmirr
049653839
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »