SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galaxi s3
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '15
ID e produktit :
106685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's Samsung Galaxy s3 I perdort pa defekt 100%I ardhur nga gjermaniaSamsung vjen me adapter original dhe meFatroll original

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
idriz
044299171
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »