SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
ID e produktit :
106730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 5s i zi 16gb full unlock ne gjendje shum te mir perveq disa gervishjeve qe shihen ne foto dhe ka garancion 1 muaj .
Numri kontaktues : 049-751-849
Informata rreth publikuesit
Mensur
Pristina
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »