SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makine Paketuse
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
ID e produktit :
106768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makine paketuse per produkte ne rrjete me clips, mund te paketohet qepe, patate, hudhra, kivi, portokaj, limona te gjithe ne forme te rrubullaket.

Rrjete 4000m me ngjyra te kuqe dhe 4000 verdhe dhe clipsa per mbylljen e rrjetes deri ne 50.000 paketime, Makineri eshte ne gjendje te rregullt.
Cmimi i volitshem


Viber/WhatsApp
+377 44 655 786
armend,berisha27@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Armend
Rahovec
+37744655786
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »