SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone Samsung etj mbushes dhe telefon
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
ID e produktit :
106798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Janus One, ky eshte nje model i ri i telefonit i cili eshte bere edhe si mbushes i smartfonave.
Ky telefon e mban baterin deri ne 3 Muaj, eshte nje telefon qe e THJESHTESON JETEN. Eshte i dizajnuar per njerez qe nuk kan koh te hargjojne per ta furnizuar telefonin me bateri
Informata rreth publikuesit
eroll
Prizren
045679018
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »