SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6 Full Unlock 16g Shum i Ruajtun
Çmimi :
€440.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
ID e produktit :
106854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 6 full unlock 16 giga i ardhun nga jasht ne gjendje perfekte space gray , posedon mbushsin dhe fatrollen mbrojtse , Ndrrim nuk Bej , Pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
049771771
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »