SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim friza dhe ark per market
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
ID e produktit :
106862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim 1 friz vitrin ne gjendje shum te mir 6 muj ipordorur gjatsia frizit 2.5metra qmimi 1500e.po ashtu 1 friz vitrin ky osht maj perdorur po ne gjendje te mir gjatsia frizit 4metra qmimi 1100e.dhe 1 friz bazen per mishne.po ashtu dhe 1 ark per shitje arka as vit nuk osht eperdorur qmimi i arks 350e. gjdo informat tel 049 189 064
Informata rreth publikuesit
dini
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »