SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5 16gb nga USA full unlock
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
ID e produktit :
106881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet IPhone 5 i zi 16gb full unlock i ardhun nga Amerika.
Eshte ne gjendje perfekte Teknike dhe me bateri shum te mire ne te cilin asnjeher nuk eshte intervenuar te ndonje Servis dmth kurr te servisi, ndersa sa i perket komoditetit te jashtem eshte pak i grithur apo i perdorur ne menyr normale, siq mund te shihet edhe ne foto
Informata rreth publikuesit
Esat
Prizren
049388895
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »