SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6s 64 gold i Ri nga Suedia Full Unlock
Çmimi :
€780.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
ID e produktit :
106969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iphone 6s 64gb full unlock nga Suedia,iphone eshte hapur vetem per te verifikuar unlock sim dhe Garancionin nga Apple i cili vlen deri me 10 dhjetori 2016 ku nga dita e aktivizimit eshte plot nje vit garancion internacional.
Ne foto e keni edhe foton e cila tregon qe eshte Factory Unlocked
Me box,adapter,ndegjuese dhe kabell usb te re origjane pa perdorur
Informata rreth publikuesit
Esat
Prizren
049388895
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »