SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Betonjerka
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
ID e produktit :
107006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon hapesire te mjaftueshme dhe ka mjete te perdorshme per pune, duke perfshire mikser, pompe betoni , trafo te rrymes, infrastrukture etj.
044152579
Bahri Lajqi
Informata rreth publikuesit
bahrilajqi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »