SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes telefonin Android IRULU
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
ID e produktit :
107011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes SmartPhone-in Android IRULU i ri i pa perdorur, vjen me adapter, folije, fatroll, degjuese, ka kameren 12 MP, po ashtu afer kameres ka edhe nje sensor Special ku vetem vendosim gishtin tregues dhe muni me mat pulsin e zemres. Per me shum muni me kontaktu ne:
Mobile: 049549365,
Viber: 049416473Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Mitrovicë
049549365
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »