SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bicikleta Ghost
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '16
ID e produktit :
107014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bicikleta ghost
Esht mountain bike dhe te gjitha paisjet jan shimano frenat jan me glicerin dhe ka 30shpejtsi
Madhesia e gomave esht 29.
Per me teper konaktoni

044 469 067 Facebook Jon N.Neziri
QMIMI I DISKUTUSHEM........
Informata rreth publikuesit
Jon
Pristina
045930399
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »