SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet paisja pergjuese
Çmimi :
€84.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
ID e produktit :
107028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Doni te dini te verteten cfar thuhet pas jush e mbrapa kraheve tuaj…??Tani eshte e mundur dhe ne distance te larget, kjo paisje ka dy menyra aktivizimi, auto thirje ne numrin tuaj (kur zbulon qe ka biseda e tinguj per rreth) dhe kur doni ju te pergjoni rreth e perqark vendit ku vendoset paisja. Mjafton te vendosni nje skede sim brenda paisjes (amc-vod-plus-eagle), e ta programoni me numrin tuaj, dhe eshte gati per pergjim sa here te doni ju. Mund ta fshihni-vendosni ku do, ne dhome gjumi, ne guzhine, salle konferencash, ne makine, ne zyre, e kudo tjeter, vetem sigurohuni që të vendosni atë në mjedis me sinjal GSM (GSM jane te njejtat vale qe do dhe telefoni celular) Aktivizohet ne 2 menyra-funksione: 1- bejini thirrje paisjes ju, ne cdo moment qe deshironi, dhe menjëherë mund të dëgjoni bisedat rreth 5-7 metra rreth e perqark paisjes. 2- paisja ju ben tel automatikisht ne murin tuaj, kur degjon biseda rreth e per qark saj.-dimensionet 4.3cm – 3.1cm – 1,4 centimetra-funksionet thirrje – dhe autothirje -e vogel dhe e thjesht per tu fshehur -opsion auto telefonues -material plastik -ngjyra e zeze -frekuenca GSM (900MHz, 1800MHz, 1900MHz) -rezja e mikrofonit 5-7 metra -bateria e rikarikueshmel 200 mAh Li-ion-ore pune me nje karikim – 5 ore -koha standby: kontrolli zerit 2-5 dite- zeri mbyllur 8-12 dite Kutia permban: 1 x paisja spiune 1x USB kabulli karikimit 1x manuali perdorimit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismet
Ferizaj
044469860
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »