SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Huawei U9508 Glory II 1.4 Quad Core
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
ID e produktit :
107039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CPU: 1.4GHz Quad Core Hisilicon
Memory: 1 GB RAM, 8 GB ROM
Hapsira e brendshme: 8 GB
Kamera: 8 MegaPixel Full HD
4.5 inch IPS 16M colors
Baterine e mban nje dite.
2G, 3G

Vjen me dy foli (mbrojtse per xham) dhe nje phone case te zi dhe mbushsi.

KONTAKTONI NE VIBER: +38649 867 581
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
+38649873810
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »