SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bashkëbanuese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
ID e produktit :
107089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jem Dy vajza dhe kerkojm nje vend per te banuar ne Prishtine..
çmimi 0-50
Preferohet te jete Te lesna, lagjja e Muhaxherëve, Fak. Fama, mbrapa teatrit dhe Sllovenia Sportit..
Informata rreth publikuesit
agjensionibern
043 910 550
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »