SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes telefon Samsung Galaxy Mini S5570 esht ne gjendje ti mir ka
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '13
ID e produktit :
10713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes telefon Samsung Galaxy Mini S5570 esht ne gjendje ti mir ka ngjyr te zeze dhe anash ngjyr portokalli esht i ruajtur mir ka mbrojtse te plastikes esht i perdorur pak urgjentisht mundeni mum thirr ne numrin 044-299-560
Informata rreth publikuesit
Ardi
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »