SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nvidia SLI Bridge Dhe AMD CrossFireX Bridge
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
ID e produktit :
107131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Nvidia SLI Bridge Dhe AMD CrossFireX Bridge ,sherbejn per lidhjen e 2 Kartelav Grafike te Firmes Nvidia ose AMD

Qmimi Per Cop Nvidia ose AMD = 10 Euro
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »