SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PLLAKA WIRELESS (Wi-Fi) PER LLOPTOP DHE DVD+/-RW
Çmimi :
€2.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '17
ID e produktit :
107135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
----Qmimi per Cop,Ndersa Mbi 3 Cop Qmimi i Shumices ,Shiten edhe Komplet me Ekstra Qmim----

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

Karetela Wi-fi Model ma i vjeter per lloptop = 25 COP = 2 Euro

Kartela Wi-fi Model i Ri per Lloptop = 7 Cop = 5 Euro

Kartela Wi-fi Modeli i RI per Lloptop Mini Card= 3 COP= 5 Euro

Modema per Lloptop Modeli te ri = 17 COP= 2 Euro

Modema per Lloptop Modelit mat vjeter = 7 COP= 2 Euro

DVD RW PER LLOPTOP ME IDE = 11 COP= 5 Euro

DVD RW PER LLOPTOP ME SATA = 1 COP= 10 EuroPER GJDO INFO SHKRUANI NE EMELL TE MERRJEP APO NE engjideeyes@gmail.com
mbrenda 1 Ore Max kthej pergjegjje per gjithqka,te gjitha jon te ardhura nga Zvicrra
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »