SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BEJM PERKTHIME Nr +386 49 728 102
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:52
ID e produktit :
107137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm perkthime gjuhesore ( Shqip, Boshnjakisht, Anglisht, ) teksteve apo edhe te librave ( ne te shkruar, simultan dhe konsekutiv poashtu edhe perkthimet e filmave etj..

Doing translations of ( Albanian, Bosnian, English) and vice versa

Radimo prevode ( Albanski, Bosanski, Engleski) i obratno ...

Viber +386 49 728 102
Thirje pas :17:00
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
049728102
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »