SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobileria Leardi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '13
ID e produktit :
10714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posto një shpalljGjendemi ne Kastriot. Punojm :Kuzhina
Komoda
Paradhoma
Regalla
Dhoma Gjumi
Dhoma Gjumi Per Femi
Tavolina Dite
Tavolin Pc
Tavolin Zyre
Rafte per Libra
Rafte te Ndryshem
Ormana Te Ndryshem etj.
Punojm edhe sipas porosis .
Per me shum informata na kontaktoni ne :045252088dhe 049510075
Informata rreth publikuesit
Adem A.
Vushtrri
Kastriot [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »