SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galaksi s duos
Çmimi :
€112.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
ID e produktit :
107147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung galaksi s duos i perdorur i bardhe ne gjendje te mire Karakteristika:kamer;5 megapiksel dhe 2 megapikselandroid:4.0.41 giga ram 8 giga memorie 20 ore karikimKontaktoni ne facebook

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albi
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »