SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galaxy s4 16gb
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '15
ID e produktit :
107188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung galaxy s4 white-i bardh esht krejt ne gjendje te rregullt nuk ka asnje defekt punon perfekt esht pa asnje gervishje esht sikur i ri vjen me paket dhe te gjitha librat per me shum kontakto ne .. viber +38649243977

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leon
Prishtinë
049243977
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »