SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agregat
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
ID e produktit :
107255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet agregati 24kw ne gjendje te shkelqyer pune agregati eshte diesel dhe shpenzimet i ka shume ekonomike.per me shum info +37744477177

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
044 477 177
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »