SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavoline me karrike
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
ID e produktit :
107292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten karrikat per 23euro copa,6 karrika gjithsej 138 euro.
materialin e karrikave ,ngjyren e materialit si dhe ngjyren e drurit te karrikes mund ta porosisni sipas deshires suaj..karriket jane me kualitet te larte nga druri dhe kane garancion.per porosia na telefononi ne nr +377 44 497 737 si dhe ne viber me po kete nr.ju mirpresum!
informacioni shtese:
Tavolina ne foton e pare me ngjyre te bardhe kushton 120euro
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »