SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Samsung galaxy s5 16 Gb te ardhur nga CH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
ID e produktit :
107328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes dy samsunga galaxy te ardhur nga ch jan shum te ruajtur dhe ne fjendje perfekte .ndrrim i mundshem me iphon 6 ose 6S per ma shum kontakoni ne Viber ose whatsapp +37744408636

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Prizren
044408636
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »