SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KREM DHE SAPUNE I FARES SE ZEZE ME VAJ SUSAMI PER FYTYRE
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '13
ID e produktit :
10739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KREMI I FARËS SË ZEZË ME VAJ SUSAMI PËR FYTYRË

Kremi i farës së zezë i cili përmban edhe vaji Susami është 100% natyrorë për trajtimin e cdo lloj lëkure në mënyr të leht efikase duke ndihmuar lëkurën tuaj të ketë linja të forta.

Kremi i farës së zezë depërton deri në thëllsin e lëkurës duke i siguruar lëkurës të gjitha vitaminat ushqyese të nevojshme për të lënë në lagështi lëkurën tuaj.

Kremi gjithashtu redukton dhe kontrollon ekuilibrin e saktë në lëkurën tuaj.

Kremi i largon njollat e errëta në lëkurë dhe njollat e moshës duke kontrolluar vajrat e tepërta të lëkurës dhe duke i balacuar ato me kohën dhe moshën.

Heq cdo papastërti nga lëkura duke lënë prapa lagështi dhe ushqime thelbësore për lëkur
Eliminon e qelizt e vdekura i dhuron lekures nje ngjyre te bukur dhe mbi te gjitha i lehteson ajrosjen.

Përdoret për lëkurat e thara sepse i ushqen me vitaminat e nevojëshme që lëkura të duket e qet dhe e shëndetëshme

Mund të përdoret edhe kundër picikimit të insekteve, pucrrave në fytyr dhe dhjamrave të fytyrës

Përdorimi: S’pari pastrohet fytyra me sapunin e farës së zezë që gjendet brenda paketimit të Kremit dhe pas pastrimit të fytyrës lehtë aplikoni kremin ​​mbi fytyrën tuaj.

Përdoret rregullisht, dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje që të keni lëkurë të butë, të bukurë të pastër të fort të qetë me tonet e një lëkure të freskët rinore.

Përbërësit: Fara e zezë, Vaji i farës së zezë, Vaj Susami, Glicerinë perime, Minerale natyrore,

Kremi i farës së zezë me vaji Susami është bio dhe pa efekte ansore për meshkuj dhe femra.
--------------------------------------------------------------
ME PAKICË - 80gr – 6€
ME SHUMICË - 80gr – 3.60€ – (12cop)
-------------------------------------------------------------------
www.dizajniislam.com 

Përmes agjentëve tanë, produktet tona mund të blihen në Tiranë, Shkup, dhe në tërë Europen me postë nga Austria. Si dhe në të gjithë Kosovën.

Na kontaktoni:
Tel 045 361 013 ose 049 831 792
Informata rreth publikuesit
Barnatore
Besianë
049831762
Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »