SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KREM DHE SAPUNE KUNDER RRUDHAVE DHE ANTI-AKNE
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
ID e produktit :
10740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kremi 100% Natyral për fytyrë nga lëngu (helmi) i gjarpërit.
-Është kremanti-Akne
-Është krem anti-plakje
-Parandalonë dhe reduktonë rrudhat nga 52% ne 82% duke krijuar një efekt të mrekullueshëm rivitalizant intensiv në lëkurë.
– Rigjeneron lëkurën
-Shkëlqen lëkurën

-Unifikon tonet e fytyrës

-Mbrojtës nga të ftohtit dhe nxetit
-Për lëkura të thara dhe të yndyrshme

-Largon aknet në mënyr të mrekullushme

-Largon cdo shenjë në fytyrë.

Snake Krem gjithashtu ndihmon në reduktimin e pigmentit, ngirt indet mbresë të lëkurës duke rrit qarkullimin e gjakut edhe në lëkurën më të vrazhd, dhe rregullon çdo lëkur edhe nëse është e dëmtuar deri në pikën zero.

Nga hulumtimet shkencore që janë bër është dëshmuar se përbërsit e kremit Snake ndihmojnë lëkurën në ngjyrat e saj të zvogëlojë plakjen
I pëdorshëm për të gjitha llojet e lëkurave si për meshkuj ashtu dhe për femra, dhe ditën dhe natën

Përdorimi: Pastro së pari me sapunin që gjendet brenda pakos së kremit fytyrën dhe lere të thahet fytyra, më pas vendose kremin.

Kopjimi i këtij materjali është i ndaluar pa leje të autorizuar.

_______________________________

Produktet tona mund te blihen me porosi.

“SHËNDETI MË I MIRË PËR NJËRIUN ËSHTË PRAKTIKIMI I KURANIT DHE SUNNETIT”

Përmes agjentëve tanë, produktet tona mund të blihen në Tiranë, Shkup, dhe në tërë Europen me postë nga Austria. Si dhe në të gjithë Kosovën.

Na kontaktoni:

Tel +377 (0) 45 361 013 ose +386 (0) 49 831 792 (+viber)

E-Mail: dizajniislam@live.com
Informata rreth publikuesit
Barnatore
Besianë
049831762
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »