SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 kompjuter hp me qmim shum te volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
ID e produktit :
107408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 kompjuter hp me qmim shum te volitshem
Kompjuteret jan ne gjendje te rregullt dhe shum pak te perdorur
Se bashku me kompjuteret vin mousi dhe tastiera
Qmimi per nje kompjuter eshte 70 euro kurse per 4 kompjuterat bashk 250 euro
Me kompjuter gjithashtu vjen edhe ekrani
Informata rreth publikuesit
Eugen
Gjilan
049668024
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »