SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ÇAJ I GJELBERT ME XHENXHIFIL PER HOLLIM
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '13
ID e produktit :
10741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim arrin efektin e tij duke shkrir dhjamrat dhe humbur yndyrën brenda një muaji!

Dhe kjo arrihet aq e thjeshtë sa që vetëm duke konsumuar Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për dy herë në ditë nga një filxhan çaj!
Karakteristikat e Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim:

Është 100% çaj pastër natyrorë dhe bimor i cili ka një formul të veçantë bimore

Ka përziere unike nga bimet cilësisë më të lartë, vlerat e të cilave janë krijuar dhe testuar në Orientin për shekuj të tërë.
Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim është një çaj shumë i njohur bimor për të humbur peshë dhe uljen e yndyrës në gjak.

Dobit e xhenxhifil që janë brenda Çaj i gjelbërt:
01.Kuron dhe shëron sëmundjet e Kancerit në vezore
02.Parandalon dhe kuron të gjitha sëmundjet e zorrës së trash, në vecanti kancerin në zorrën e trash.
03.Shërben si Ilac popullor dhe qetësus i rëndësishëm
04.Mund të përdoren si maskë për fytyrën
05. Redukton dhimbjet në tër organizmin
06. Redukton dhe parandalon-largon Grpin
07. Shëron të gjitha sëmundjet e Zemres
08. Parandalon sulmin ne zemer – Infraktin
09. Ndihmon dhe parandalon sëmundjen e Diabetit
10. Është shumë i dobishëm për Migrenen, qetson dhe kuron atë
11.Redukton, rregullon dhe qetson problemet me Mesntruacione
12. Shërues i dhembjeve dhe problemeve me Stomak
13. Forocon Sistemin imunitar
14. Hollon gjakun
15. Largon dhjamrat e tepërta dhe shkrin ato
16. Rrit potencen duke shtuar dëshiren për mardhënjet seksuale
17. Rrit spermatozoidet te të dy gjinit.

Përdorimi:
E mbush 1 lug kafeje çaj xhenseng dhe e hudh në 150ml ujë për të u zier 5 deri 10minuta, më pas kullohet dhe pihet 1 gotë 30minuta para mëngjesit dhe një gotë 30minuta pas darke.

Për efikasitet më i madh mund të hidhen edhe dy lugë kafeje në 150ml ujë dhe mund të pihet 3 herë në ditë.

Ana-efektive: Nuk ka asnjë efekt anësor.
ME PAKICË - (140gr – 7€) - (280gr – 12€)
ME SHUMICË - 140gr – 4€ – 12cop
Informata rreth publikuesit
Barnatore
Besianë
049831762
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »