SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VAJI ARREMYSHK STIMULUES I FUQIVE TRUPORE
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '13
ID e produktit :
10742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vaji Arrëmyshk është stimulues për fuqin trupore të njëriut.

Vaji Arrëmyshk është përdorur dhe përdoret për sëmundjet reumatike.

Vaji Arrëmyshk është një tonik i fuqishëm seksual që stimulon njëriun në fuqin e potencës dhe rrit dëshiren e tij për mardhjënje seksuale.

Kjo gjë është e njohur edhe tek masa e njerëzve për efektet e tij stimuluese në lidhje me procesin seksual.

Një orë para aktit merret një lugë e madhe vaji arrëmyshku dhe konsumohet.

Nuk rekomandohet përdorimi i shpesht ose i përhershëm i këtij vaji për këtë qëllim sepse mund të shaktoi efekt të kundërt.

Vaji Arrëmyshk ndihmon në tretjen e ushqimit

Vaji Arrëmyshk ndihmon në parandalimin e gazrave

Ndihmon në cilin mujor tek femrat (menstruacioneve)

Ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve në nyje vetëm duke bër masazh

Ndihmon lehtësimin e dhimbjeve reumatike, nevralgjike

Forcon dhëmbet dhe heq dhimbjen e dhëmbit brenda pak minutash

Vaj Arrëmyshk ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut

Ndihmon në përmirësimin dy aktivitete fizike dhe mendore

Ndihmon në lehtësimin e stresit fizik dhe mendor.

Vaji Arrëmyshk rrit funksionin e trurit dhe sistemit nervor.

Ndihmon për të përmirësuar aktivitetin mendor duke hequr lodhje mendore

Shtoni disa pika vaj arrëmyshk në një lugë çaji dhe përzieje me mjaltë. Përzierja e till do t’ju ndihmojë të shëroni problemet e tretjes dhe të ndryshme si vjellje, dispepsi, diarre, dhe madje edhe gastroenterit.

Vaj ndihmon në lehtësimin e mbingarkesës, hundës dhe kjo ul simptomat e dhimbje të fytit.

Rrit funksionet e mëlçisë dhe veshkave.

Masazh i rregullt me vajin arrëmyshk ndihmon në përmirësimin e shëndetit të zemrës.

Vaji Arrëmyshkë duhët të përdoret në sasi të vogel (gjysmë luge Caji) dhe përfitimet e tij shëndetësore janë të mdha, preferohet të përzihet vazhdimisht me një sasi mjalt

Grat shtatëzana mund ta përdorin vetëm për përdorim të jashtëm.
ME PAKICË
60ml – 8€
120ml – 15€
Informata rreth publikuesit
Barnatore
Besianë
049831762
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »