SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavoline per kompjuter
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
ID e produktit :
107453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavolina eshte mjaft e re dhe shum pak e perdorur ,sic duket ne foto. numri kontaktues 049367174
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
049367174
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »