SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung note4 044712123
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
ID e produktit :
107456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung galaxy note 4 gold vetem dy muaj i perdorur i ardhun nga zvicrra me te gjitha paisjet percjellse pa as nje defekt dhe pas as nje grithe esht goldPostuar nëpërmjet celularit. 044712123
Informata rreth publikuesit
Trimi
Ferizaj
044712123
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »